O nas

KIM JEST PRYZMAT AN?

Cześć,  jest nas tu dwoje, ja Agnieszka i mój partner życiowy i zawodowy Michał. Zajmujemy  się fotografią i videofilmowaniem oraz projektowaniem i realizowaniem reklam dla firm jak i osób indywidualnych  – ale to pewnie już dało się zauważyć.  Nasza przygoda z fotografią zaczęła  się  od domowych  pstryków do rodzinnego albumu . Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwóch wspaniałych dziewczynek .  Kochamy  fotografować  ludzi oraz otaczający nas świat. Na co dzień mieszkamy  w malutkim spokojnym miasteczku, a fotografia i film pozwalają nam na przeżywanie niezwykłych przygód i poznawanie nowych wspaniałych ludzi. Więc zdecydowaliśmy się na otwarcie  własnej firmy ze studiem fotograficznym, gdzie spotykamy się z Wami i spełniamy Wasze marzenia.

Zatrzymujemy na zdjęciach Wasze magiczne momenty, obserwujemy Was i  Wasze zachowania by łapać w kadrze te ulotne chwile.

Wiemy, że Wy też potraficie docenić wartość fotografii, wierzycie w chwytanie na zdjęciach ulotnych chwil i tworzenie pamiątek, które będziecie za wiele lat z łezką w oku oglądać z wnuczkami. Jeśli szukacie fotografa – kamerzysty , którzy  uwiecznią piękno Waszego dnia ślubu, chrztu lub komunii dziecka,  urodzin i każdego innego ważnego dnia w Waszym życiu to  chętnie posłuchamy  Waszej historii tego, co czyni Was Wami  i jak chcecie, byśmy  uwiecznili Wasze ulotne momenty, na zawsze.

Czy będziemy wspólnie tworzyć Waszą historię?

 

CO LEŻY W OFERCIE?

SESJE ZDJĘCIOWE
100%
VIDEOFILMOWANIE
75%
OBRÓBKA ZDJĘĆ
65%
REKLAMA
50%